Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Шановне студентство!
2011-11-17

17 листопада - Міжнародний День студента

Від імені Миргородської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро і сердечно вітаю Вас із  Днем студента.

Міжнародний день студентів - це свято, що зближує і об'єднує молодь усього світу, а також всі покоління студентів. Студенти завжди були авангардом української молоді. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях залежить майбутнє міста і країни. Тож, бажаю Вам сміливо висловлювати свої ідеї, ініціювати й реалізовувати нові проекти, ставити мету і досягати її. Здоров’я Вам, легких сесій, веселого настрою, наполегливості та успіхів у всіх починаннях. Нехай кожен з Вас віднайде власний шлях до кращого майбутнього. Нехай збудуться всі Ваші мрії та назавжди збережеться у Ваших серцях романтика студентських років. Щасливої Вам долі, творчих злетів, цілеспрямованості у досягненні мети! Нехай оптимізм та любов до життя стануть Вашими постійними супутниками!

 

Із повагою міський голова С.П.Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 20 травня 2024 року

     
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]