Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оплачувані громадські роботи
2015-08-13

        З метою тимчасової зайнятості учнівської та студентської молоді в період літніх канікул центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради проводяться оплачувані громадські роботи.

     Відповідно до мети громадські оплачувані роботи виконують дві функції:  соціальну та виховну. Соціальна функція полягає у наданні учням та студентам можливості у вільний від навчання час заробити кошти для власних потреб, а також у забезпеченні молодіжної зайнятості. Виховна функція полягає у формуванні певного відношення до грошей, до праці, формуванні власної активної позиції суб’єкта економічних відносин. Громадські оплачувані роботи  мають суспільно - корисну направленість і сприяють соціальному розвитку міста.

       Враховуючи постійне збільшення кількості бажаючих прийняти участь в оплачуваних громадських роботах з міського бюджету в цьому році було  виділено в порівнянні з 2014 роком вдвічі  більше коштів ,що дало можливість проведення вищевказаних робіт в два тури .

В першому турі оплачуваних громадських робіт який тривав з 2 по 14 червня 2015 року було тимчасово працевлаштовано 43 чоловік.

       Учнівська та студентська молодь, що приймала участь в оплачуваних громадських роботах була задіяна в комунальній сфері де виконувала роботи по благоустрою та впорядкуванню міста.

         Зараз триває формуванням банку даних щодо  учасників  2 туру громадських робіт для учнівської та студентської молоді який відбудеться в серпні 2015 року.       

       Перевага при працевлаштуванні на громадські роботи  надається дітям-сиротам, дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей та сімей внутрішньо переміщених осіб, а також дітям із числа сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

        Бажаючим прийняти участь в оплачуваних громадських роботах необхідно звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради.

          Перелік документів, необхідних для участі в оплачуваних громадських роботах  :

1.​ Заява від батьків про надання дозволу дитині працювати на оплачуваних громадських роботах  ;

2.​ Копія свідоцтва про народження (копія паспорту);

3.​ Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

4.​ Документи, що підтверджують статус дитини (при наявності);

5.Наявність картки Юніора Приватбанку

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]