Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади
2023-12-07

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

Відповідно до меморандуму між Миргородською міською територіальною громадою та Громадською організацією «Суспільний проект «Еколтава» про консолідацію зусиль у процесі формування та реалізації політики з управління відходами на рівні громади, в рамках проєкту “Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “ГОВЕРЛА”, уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

Відповідно до Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами утворена робоча група для підготовки пропозицій до проекту місцевого плану та узгодження позицій до них (далі - робоча група).

Пропонуємо долучитися до робочої групи представникам підприємств, установ та організацій, які зацікавлені в участі у процесі формування та реалізації політики з управління відходами на території Миргородської громади.

Відповідну заявку просимо подати у термін до 26 грудня 2023 року на електронну адресу [email protected].

Також пропонуємо усім зацікавленим особам (суб’єктам господарювання, об’єднанням громадян, жителям громади та іншим) подавати пропозиції до проекту МПУВ Миргородської територіальної громади у термін до 05.02.2024 р. у письмовому вигляді на адресу відділу житлово-комунального господарства Миргородської міської ради, зокрема на електронну адресу [email protected].

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, які провадять чи мають наміри провадити діяльність з оброблення відходів на території громади, про необхідність подання інформації про відповідні об’єкти оброблення та їх параметри, для включення до МПУВ.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань соціальної політики

4 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства, оборони, цивільного захисту, правопорядку та протидії корупції

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 березня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на  1 березня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]