Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Увага! Конкурс!
2019-04-15

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:

Миргородська дитяча музична школа ім.А.П.Коломійця Миргородської міської ради (Замовник), з метою реалізації проекту в рамках Механізму підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку, оголошує конкурс з вибору виконавця з енергетичного аудиту об’єкту:

-           будівля Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця, 37600, Полтавська область, м. Миргород, вул. Сорочинська, 5.

Для підготовки Цінової пропозицій, зацікавленим учасникам в конкурсі, Замовником надається технічне завдання на виконання послуги з проведення детального енергетичного аудиту будівлі Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця.

Зацікавленим учасникам необхідно надати свої пропозиції електронною поштою Замовнику. Електронні адреси для подачі Цінових пропозицій: [email protected] та [email protected].

Кінцевий строк подачі Цінових пропозицій: 08 травня 2019 року до 12:00 за київським часом.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: до 14 травня 2019 року. Всі учасники конкурсу отримають відповідь про статус відбору переможця.

Дата початку робіт на об'єкті переможцем конкурсу: наступний день після підписання договору (за погодженням із замовником)

Телефон для довідок (05355) 5-33-21 з пн.- чт. з 8:00 до 17:00, пт з 8.00 до 15.45.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]