Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оголошення
2021-12-17

До уваги суб'єктів господарської діяльності громади!

На виконання протоколу регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 09.11.2021 № 19/2021 та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2",  на території Миргородської міської територіальної громади  вважати доцільним:

  1. До суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на підпорядкованій території, керівників торгівельних мереж щодо дотримання вимог Постанови КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236, Постанови головного державного санітарного лікаря України № 17 від 09.05.2020:
  • недопущення скупчення людей, утворення черг, забезпечення дотримання принципу соціального дистанціювання - 1,5 м (адміністрація/персонал мають самостійно забезпечувати та контролювати виконання умов недопущення черг, забезпечити роботу наявних кас впродовж усього робочого часу, тощо);
  • дотримання вимоги щодо одночасного перебування відвідувачів у закладі з розрахунку не більше однієї особи на 10 м2 площі зали обслуговування;
  • забезпечення допуску та перебування в закладі відвідувачів лише в одягнутих засобах індивідуального захисту (захисна маска або респіратор).
  1. До суб'єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування, щодо приймання відвідувачів під час проведення новорічних корпоративів, святкових заходів відповідно до вимог, встановлених постановою КМУ від 09.12.2021 року  № 1236, за наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та співробітників закладу, документів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби.
  2. Під час проведення святкових, масових заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, дотримуватися протиепідемічних вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від  06.12.2021  № 23.

 

Безпека та протиепідемічні заходи мають бути головним пріоритетом під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.

 

Відділ підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 22 лютого 2024 року

     
     
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Миргородський ліцей «Лінгвіст»  оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

     
     
Заклади торгівлі повинні дотримуватися алгоритму дій за сигналами оповіщення "Повітряна тривога"!

Держава-терорист продовжує випускати ракети по нашому місту. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Ставтесь до повідомлень про ймовірний обстріл відповідально!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]