Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оголошення
2021-12-17

До уваги суб'єктів господарської діяльності громади!

На виконання протоколу регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 09.11.2021 № 19/2021 та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2",  на території Миргородської міської територіальної громади  вважати доцільним:

  1. До суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на підпорядкованій території, керівників торгівельних мереж щодо дотримання вимог Постанови КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236, Постанови головного державного санітарного лікаря України № 17 від 09.05.2020:
  • недопущення скупчення людей, утворення черг, забезпечення дотримання принципу соціального дистанціювання - 1,5 м (адміністрація/персонал мають самостійно забезпечувати та контролювати виконання умов недопущення черг, забезпечити роботу наявних кас впродовж усього робочого часу, тощо);
  • дотримання вимоги щодо одночасного перебування відвідувачів у закладі з розрахунку не більше однієї особи на 10 м2 площі зали обслуговування;
  • забезпечення допуску та перебування в закладі відвідувачів лише в одягнутих засобах індивідуального захисту (захисна маска або респіратор).
  1. До суб'єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування, щодо приймання відвідувачів під час проведення новорічних корпоративів, святкових заходів відповідно до вимог, встановлених постановою КМУ від 09.12.2021 року  № 1236, за наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та співробітників закладу, документів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби.
  2. Під час проведення святкових, масових заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, дотримуватися протиепідемічних вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від  06.12.2021  № 23.

 

Безпека та протиепідемічні заходи мають бути головним пріоритетом під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.

 

Відділ підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 липня 2024 року!

За інформацією податкової служби, 5788 жителів громади станом на 1 липня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає близько 16,0 млн грн. 

Перевірити наявність боргу можна за посиланням.

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 17 липня 2024 року
 
     
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]