Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Звернення міського голови Сергія Соломахи до НКРЕКП та Народного депутата України Олега Кулініча
2020-12-29

Звернення Миргородського міського голови Сергія Соломахи до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та Народного депутата України Олега Кулініча

Жителі Миргородської міської територіальної громади, як і всі мешканці України, занепокоєні стрімким зростанням ціни за розподіл природного газу, процедурами тарифоутворення в цій галузі, а також механізмом нарахування плати за транспортування газу. Особливої актуальності це набуває у зв’язку зі значним погіршенням фінансового стану та низької платоспроможності населення і суб’єктів господарювання внаслідок впроваджених обмежень, пов’язаних із пандемією коронавірусу.

Надавачем послуг з розподілу природного газу для споживачів Миргородської територіальної громади є Акціонерне товариство "Оператор газорозподільчої системи" Полтавагаз". Тарифи на послуги з розподілу природного газу, що надаються AT "Полтавагаз", є завищеними, несправедливими й невиправданими з точки зору ринку. Так, до 01.01.2021 року для споживачів AT "Полтавагаз" діяв тариф 1,19 грн. за 1 м3 на місяць (без ПДВ). У грудні 2020 року підприємством оприлюднено розрахунки планового тарифу на послуги розподілу природного газу в розмірі 2,316 за 1 м3 на місяць (з ПДВ), що майже вдвічі більше попереднього тарифу.

Прийняте рішення стало причиною обурення споживачів AT "Полтавагаз" та призвело до значної соціальної напруги в громаді, що може мати в подальшому суттєві негативні наслідки в соціальній і бюджетній сферах та в секторі економіки. Крім того, ситуація значно загострюється через неналежну якість наданих підприємством послуг та відсутність співпраці зі споживачами та органами місцевого самоврядування. Ситуація ускладнюється ще й через те, що Акціонерне товариство "Оператор газорозподільчої системи" Полтавагаз" займає монопольне становище у Полтавській області і позбавляє жителів нашої громади права вибору.

Зважаючи на вищевикладене, враховуючи численні скарги споживачів AT "Полтавагаз", з метою недопущення зростання соціальної напруги серед населення прошу терміново вжити дієвих заходів щодо врегулювання проблемної ситуації та розглянути можливість зниження несправедливих й невиправданих складових тарифу за розподіл природного газу.

Сподіваюся на розуміння та підтримку у якнайшвидшому вирішенні цього вкрай важливого для населення Миргородської міської територіальної громади питання.

 

                     Миргородський міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]