Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч з жителями мікрорайону "Центральний"
2017-01-06

У раді мікрорайону підбили підсумки роботи за 2016 рік та окреслили план роботи на поточний. Рада мікрорайону прозвітувала перед мешканцями про роботи з благоустрою та ремонту. В минулому році було виконано ремонти внутрішньо будинкових проїздів, вулиць і доріг, передбачених міською програмою. Це значно більші об’єми, а ніж у попередньому році, - констатував голова ради Василь Приліпа.

Разом з тим, голови будинкових та вуличних комітетів порушували низку проблемних питань. Серед актуальних: ремонт дахів багатоповерхівок,  відновлення ливних стоків та мереж водовідведення, освітлення вулиць, благоустрій прибудинкових територій та елементів будинків. Обурені мешканці центральних вулиць "гучними" сусідами, які винаймають квартири.

Під час зустрічі з жителями цього мікрорайону міський голова Сергій Соломаха  подякував активістам та запевнив, що слушні пропозиції врахують при виконанні цьогорічних робіт з благоустрою. Завершилися збори врученням найактивнішим представникам органів самоорганізації цього мікрорайону Почесних грамот міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]