Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч з жителями "Личанки"
2018-01-18

16 січня міський голова Сергій Соломаха зустрівся з жителями мікрорайону «Личанка». Зібрання проходило у рамках річного звіту міського голови про роботу за минулий рік. Формат зустрічі - обговорення зробленого у минулому році та перспективи поліпшення благоустрою із врахуванням побажань мешканців.

Доповідач зазначив, що мешканці брали активну участь у екологічних та тематичних заходах, долучилися до Програми «Місто активних громадян» та виграли грошову винагороду для подальшої реалізації своїх проектів: спортивний майданчик по вулиці Стаднянській та спортивно-ігровий майданчик по вулиці Гоголя.

Актуальними питаннями для мешканців "Личанки" залишається грейдерування підсипка та ямковий ремонт вулиць, завершення ремонту вулиць після прокладання водогонів, організація графіка руху пільгового автобуса, відновлення роботи дротового радіо, розчистка вулиць від  снігу та інші.

Щодо транспортного сполучення в цілому та пільгових маршрутах зокрема, то наразі розробляється нова концепція міського транспортного забезпечення, з врахуванням побажань мешканців. Вона орієнтована на підвіз з віддалених мікрорайонів до центральних маршрутів та передбачає зміни схеми руху автобусів і оновлення парку автобусів з більшою пасажиро місткістю. З метою максимального забезпечення соціально вразливих верств населення всіх віддалених мікрорайонів планується розширення мережі пільгових перевезень автобусними маршрутами загального користування. Зокрема, на сьогоднішній день вже надіслані пропозиції суб'єктам господарювання, що здійснюють перевезення в таких мікрорайонах, як "Личанка", "Дранки" та "Стадня" щодо укладення договорів на компенсацію пільгових перевезень.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги жителів сіл Гаркушинці, Вовнянка, Петрівці

20 червня відбудеться виїзний прийом громадян спеціалістами  комунальних служб Миргородської міської ради:

 

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 18 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних служб Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]