Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч у мікрорайоні "Почапці"
2017-01-05

У мікрорайоні "Почапці" підбили підсумки роботи за минулий рік та обговорили шляхи вирішення проблемних питань у поточному. Зустріч відбулася у рамках звіту міського голови Сергія Соломахи за 2016 рік. Торік, за словами голови ради цього мікрорайону Григорія Семененка, було капітально відремонтовано дороги по вулицях Довге Озеро та Зірковій ( джерело фінансування – міський бюджет). Проведено поточний ремонт доріг на вулицях Визволителів, Миргородській, Курортній, провулку Новобережанському. Виконано щебеневу підсипку вулиці Зубковського,58; Мельченка, Дружби (від №67 до № 97), 9-го Травня, Посвіта. Довге Озеро (від №2-8, № 54-70), провулку Космонавтів.

Здійснено технічне переоснащення вуличного освітлення вул. Молодіжної, Довге Озеро, вул. Почапці. Проведено реконструкцію вуличного освітлення вул. Зубковського № 42-83, вул. Дружби, пров. Зубковського, вул. Шовкопрядної, вул. Почапці,71.

За підтримки Миргородської міської ради та жителів мікрорайону встановлено ще один дитячий майданчик в парку по вул. Енергетиків. У співпраці з проектом ДЕСПРО проведено санацію водогону по вул. Почапці.

Проводиться робота по укладенню договорів на вивіз сміття та по забезпеченню населення контейнерами для роздільного збору сміття у приватному секторі. Однак, це питання залишається актуальним і потребує вирішення. Турбує жителів мікрорайону і ситуація з бродячими тваринами. Озвучували мешканці і плани на поточний рік. Серед пропозицій: подальша підсипка та асфальтування вулиць і провулків, їх освітлення.

Спілкуючись з жителями мікрорайону міський голова зазначив, що пропозиції від ради мікрорайону по благоустрою подано на розгляд депутатів міської ради. Завершилася зустріч з мешканцями "Почапців" врученням Почесних грамот міської ради активістам ради мікрорайону.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]