Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч міського голови із представниками республіки Польща
2019-11-26

У понеділок, 25 листопада, міський голова Сергій Соломаха зустрівся із представниками республіки Польща, що на цьому тижні відвідують Полтавську область. Основна мета візиту іноземної делегації - підготовка матеріалів щодо підписання меморандуму про співпрацю і партнерські відносини між Полтавською обласною радою і Куяльсько-Поморським воєводством.

До Миргорода іноземну делегацію супроводжував виконавчий директор Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук. У ході зустрічі із міським головою Сергієм Соломахою представники із Куяльсько-Поморського воєводства Домінік Грейнерт та Даніель Гашек говорили про перспективу можливої співпраці. Найбільше гості цікавилися облаштуванням спортивних та дитячих майданчиків, шкільними меблями, окремо обговорили матеріальну базу для дітей з інвалідністю. Першою ластівкою партнерських відносин між Миргородом і Куяльсько-Поморським воєводством стане облаштування дитячого майданчика (з елементами реабілітаційного та корекційного обладнання) на території НВК "Гелікон".

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]