Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Знайомство з професією рятівника
2018-09-19

Із метою інформування учнівської молоді щодо стану та перспектив ринку праці регіону, надання допомоги у професійному самовизначенні, сприяння формуванню у молоді певного уявлення про професії та професійну діяльність  та в рамках відзначення «Дня рятівника» 14 вересня 2018 років фахівцями Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ спільно з представниками Миргородського районного відділу Головного управління ДСНС України у Полтавській області було проведено  профорієнтаційний захід для учнів та педагогічних працівників Миргородської ЗОШ І-ІІІ ст. №7.

Перед учнями виступив головний інспектор Миргородського районного відділу ДСНС Ігор Сидоренко, який розповів про особливості професії рятівника та провів екскурсію пожежною частиною.

Учасники заходу познайомились з підрозділом, який виконував добове чергування, довідались про всі етапи дій рятувальної команди від находження повідомлення до виїзду на місце надзвичайної події. Учні подивились техніку і обладнання, яке використовують рятівники в їхній професійній діяльності. 

Ю.Чухій,

фахівець Миргородської міськрайонної філії

Полтавського ОЦЗ

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]