Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Змагались діти з особливими потребами
2019-12-03

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю міським ЦФЗН «Спорт для всіх» проведені фізкультурно-оздоровчі заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» з настільного тенісу та волейболу для учнів Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів. Популяризація рухової активності, фізичної культури і спорту серед дітей даної категорії є одним із пріоритетів в роботі центру.

У змаганнях з волейболу перше місце посіла команда 11 класу, друге - 12 класу, третіми стали дев’ятикласники. Серед учасників змагань з настільного тенісу у юнаків переможцем став Микола Мишин, другим - Тимур Дурдієв, бронза - у Олександра Андреєва. Перше місце серед дівчат виборола Сніжана Спектор, срібло - у Карини Гойової, бронза - у Марини Пилипенко. 

Всі учасники заходу отримали солодкі призи (набори печива та соків), а переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями ЦФЗН «Спорт для всіх».

Наступним фізкультурно-оздоровчим заходом для дітей цього навчального закладу стануть змагання зі спортивного туризму на базі міської станції туристів, які заплановані на 11 грудня цього року.

Працівники центру висловлюють вдячність директору школи-інтернату  Похно Є.Є. , вчителю фізичного виховання Колодчуку Р.А. за сприяння у проведенні заходу та активну роботу у пропаганді здорового способу життя серед своїх вихованців.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 травня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]