Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засоби індивідуального захисту отримали працівники Станції екстреної медичної допомоги Миргорода
2020-04-07

Засоби індивідуального захисту отримав колектив КП "Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради "Станція екстреної медичної допомоги № 4 міста Миргород" від народного депутата Олега Кулініча. До складу переданого спорядження увійшли костюми, захисні маски, медичні бахіли, рукавички, щитки та деззасоби. 

Це вже не вперше народний обранець піклується про медичних працівників свого округу, який від представляє. Загалом протягом часу пандемії депутат передав 34 тис. масок, 200 тестів на коронавірус, а також передали медичному персоналу закладів охорони здоров’я на 147-му окрузі 1000 захисних костюмів, 400 захисних щитків на обличчя, 1500 респіраторів, понад 7000 медичних бахіл і медичних рукавичок. Також передано 8 пульсоксиметрів та 180 л. антисептика для дезінфекції. "Підтримка з боку соціально відповідального бізнесу, волонтерів та і просто всіх, хто має змогу її надати – надзвичайно важлива для медиків зараз, і про це ні на хвилину не варто забувати," - повідомляє на своїй сторінці у фейсбук Олег Кулініч.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]