Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання Секції Асоціації міст України з місцевого економічного розвитку
2019-11-22

21-22 листопада в м. Дніпро проходить засідання Секції Асоціації міст України з місцевого економічного розвитку. Учасники обмінюються думками щодо проблем місцевого економічного розвитку та шляхів їх вирішення, презентують успішні практики. Миргород на заході представляє начальник відділу економічного прогнозування та туризму міської ради Оксана Голуб.

Засідання Секції Асоціації міст України з місцевого економічного розвитку проводиться в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку

Модератор заходу: експерт з місцевого економічного розвитку Асоціації міст України Діна Серебрянська. Програма заходу передбачає обговорення питань місцевого економічного розвитку, спільне напрацювання пропозицій щодо внесення змін до чинного законодавства у сфері місцевого економічного розвитку, практичні аспекти міжмуніципального співробітництво, обмін успішними практиками учасників заходів у сфері місцевого економічного розвитку, презентацію посібника «Моделі місцевого економічного розвитку: успішні практики».

Також для учасників заходу буде організовано відвідування дочірнього підприємства Заводу німецького концерну DAW SЕ (Deutsche Amphibolin Werke, Німеччина) ТОВ «Капарол Дніпро».

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]