Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання робочої групи зі стратегічного планування
2017-02-03

Відбулося чергове засідання робочої групи зі стратегічного планування розвитку Миргорода. За словами міського голови Сергія Соломахи, міська рада за сприяння проекту міжнародної технічної допомоги партнерство для розвитку міст (Проект ПРОМІС), розробляє План реалізації Стратегії розвитку субрегіону "Миргород". Найважливішим етапом її розробки є обговорення та відбір пропозицій мешканців  для подальшого розвитку ідей та проектів. Вони стануть основою для формування Плану реалізації Стратегії.

На черговій зустрічі консультанти проекту презентували основні напрямки, цілі та завдання до стратегії розвитку субрегіону "Миргород". Після чого відбулося жваве обговорення, уточнення проектних ідей. та робота в групах. Учасники засідання пропонували власне бачення ключових напрямків розвитку території. По завершенню практичної частини роботи було затверджено остаточний варіант переліку завдань і оперативних цілей Стратегії розвитку, обговорено проект Угоди про співробітництво громад, що увійшли в субрегіон "Миргород".

Координатор проекту ПРОМІС в Полтавській області Ірина Дудка та консультант Ігор Гірчак  повідомили про початок збору ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку субрегіону "Миргород". За результатами відбору пріоритетних напрямків буде сформовано Каталог проектів місцевого розвитку на період 2017-1019 роки і визначено джерела їх фінансування. Кращі ініціативи отримають фінансову підтримку  від Проекту.

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект ПРОМІС впроваджується з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]