Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання робочої групи щодо утворення старостинських округів Миргородської громади
2022-01-19

Під головуванням секретаря Миргородської міської ради Олександра Гуржія відбулося обговорення питання щодо створення старостинських округів Миргородської міської територіальної громади. На засіданні робочої групи, до якої входять заступники міського голови, керівники профільних відділів та депутати, широко дискутували з даного питання. Нагадаємо, що на сесіях міської ради у 2021 році неодноразово виносилося питання про утворення старостинських округів, але воно так і не було проголосовано. Тому у поточному році повернулися до розгляду цієї теми.

Начальник юридичного відділу Олександр Федрунов нагадав про закон в частині діяльності старост та  формування старостинських округів.  Підкреслив, що на території сіл громадянам забезпечено надання адміністративних послуг через створені віддалені робочі місця відділу "Центр надання адміністративних послуг". З  населенням тісно співпрацюють інспектори організаційного відділу. Вислухавши юридичні роз'яснення, депутати висловлювали  своє бачення. Думки щодо кількості створення старостинських округів Миргородської міської територіальної громади лунали різні. Пропозиції, напрацьовані на засіданні робочої групи, передані міському голові.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]