Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання Правління Асоціації міст України
2022-05-17

Важливі для громад питання діяльності в період воєнного стану порушили на засіданні Правління Асоціації міст України. 16 травня в режимі онлайн міський голова Сергій Соломаха також долучився до важливого діалогу, адже в період воєнного стану саме на місцеве самоврядування ліг весь тягар забезпечення життєдіяльності громади.

На засіданні, в якому взяли участь більше 50 мерів, які є членами Правління, також обговорили стан виконання рішень Правління АМУ, підготовлені з Мінсоцполітики, Мінфіном та Держказначейством. Вони стосуються урядової постанови №538, Законопроєкту №7247 та Постанови Уряду № 590.

Також завдяки зусиллям Виконавчої дирекції АМУ було враховано низку пропозицій в Законопроєкті "Про внесення змін до Закону України" "Про правовий режим воєнного тану" щодо функціонування ОМС у період воєнного стану №7269.

Більше інформації на сторінці АМУ.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]