Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання постійної комісії з питань соціальної політики
2021-03-10

10 березня відбулося засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства. У ході роботи було  опрацьовано підготовлені профільними відділами проєкти рішень та детально їх проаналізовано і погоджено до затвердження сесією, що відбудеться 12 березня.

 Порядок денний засідання:

  1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Миргородської міської територіальної громади на 2021 рік.
  2. Про створення відокремленого підрозділу "ЄДИНИЙ ЦЕНТР КОМУНАЛЬНОГО СЕРВІСУ" комунального підприємства «Миргородводоканал» Миргородської міської ради.
  3. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад та схвалення проекту договору про співробітництво.
  4. Про передачу майна.
  5. Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради 8 скликання (ІІ засідання) від 29 січня 2021 року № 66 “Про затвердження акта приймання- передачі КНП “Миргородський ЦПМСД” Миргородської районної ради”.
  6. Про внесення змін до рішення 4 сесії міської  ради 8 скликання ( І засідання) від 16 січня 2021 року № 17 «Про затвердження Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства "Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" Миргородської міської ради Полтавської області на 2021 рік».
  7. Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради 8 скликання від 16 січня 2021 року за  № 18 «Про затвердження Міської програми "Здоров'я жителів Миргородської територіальної громади на 2021 рік" в новій редакції».
  8. Про внесення зміни до рішення 3 сесії міської ради 8 скликання від 24.12.2020 року № 78 "Про затвердження Програми "Підтримки та розвитку КНП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради за 2021 рік".
  9. Про затвердження акта приймання-передачі у власність Миргородської міської територіальної громади КНП "Миргородська ЦРЛ" Миргородської районної ради".

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]