Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства
2019-11-09

У ході підготовки сесії, запланованої на 15 листопада,  продовжують працювати профільні комісії. 08 листотопада відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики. У ході обговорення внесених до порядку денного питань, окремі  проектні рішення було відкладено на доопрацювання та розгляду на додаковому засіданні комісії.

Одне із таких - про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області до комунальної власності територіальної громади міста  Миргорода цілісного майнового комплексу обласного комунального виробничого підприємства водопровідно – каналізаційного господарства «Миргородводоканал». За поясненнями в.о.директора цього підприємства Олега Говорухи, нині ще не завершено підготовку документів передавального акту.

Загалом на порядку денному комісія опрацьовувала рішення з таких питань:

 • Про внесення змін та доповнень до рішення 43 сесії міської ради 7 скликання від 29 січня 2019 року №4 «Про затвердження  переліку об’єктів на 2019 рік по ремонту дорожньо-мостового господарства та об’єктів благоустрою м. Миргорода».
 • Про внесення змін до рішення 19 сесії міської ради 6 скликання від 30 березня 2012 року №22 «Про затвердження  Програми «Питна вода Миргородщини по м. Миргороду на 2012-2020 роки».
 • Про затвердження  програми фінансової підтримки комунального підприємства    "Миргородводоканал" Миргородської міської ради.
 • Про внесення змін до рішення 43 сесії міської ради 7 скликання від 29 січня 2019 року №6 «Про затвердження «Програми капітального ремонту житлового фонду м. Миргорода на 2019 рік».
 • Про внесення змін та доповнень до рішення 19 сесії міської ради 7 скликання (друге засідання) від 22.12.2016 року №32 «Про затвердження Міської програми благоустрою міста на 2017 – 2021 роки».
 • Про внесення змін до рішення 43 сесії міської ради 7 скликання від 29.01.2019 року №7 «Про затвердження Програми капітального ремонту, реконструкції та будівництва вуличного освітлення в м. Миргород  на 2019 рік».
 • Про передачу в безоплатне користування 13/40 частин житлового будинку за адресою: вул. Гурамішвілі, 137/13 Релігійній організації «Релігійна громада всіх святих Православної церкви м. Миргорода Полтавської області».
 • Про дозвіл на внесення змін до договору оренди комунального майна.
 • Про внесення змін до рішення 42 сесії міської ради 7 скликання від 21 грудня 2018 р. №292 «Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2019-2022 роки».
 • Про надання згоди на прийняття з державної власності в комунальну власність територіальної громади міста Миргорода квартири № 41 по вул. Шишацька, 86-А.
 • Про затвердження Маркетингової стратегії міста Миргород.
 • Про надання дозволу на передачу в оренду частини приміщення Центру надання адміністративних послуг.
 • Про дозвіл на передачу автомобіля та комп'ютерної техніки КП "Миргородводоканал" Миргородської міської ради.
 • Про закріплення комунального майна на праві оперативного управління.

Також було розглянуто звернення громадян, стан виконання депутатських запитів та надано окремі рекомендації. 

 Засідання комісії транслювалося в онлайн режимі на сайті міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]