Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання молодіжного парламенту
2015-11-26

Лідери учнівського самоврядування із семи шкіл міста ділилися досвідом, розповідали про свої амбіційні плани,  спрямовані на вдосконалення життя громади свого навчального закладу, міста в реаліях українського сьогодення на черговому засіданні «Молодіжного парламенту м. Миргород». У діловій розмові діти усвідомили, що саме відповідальність є важливою якістю людини, яка веде за собою. Творча атмосфера, що панувала у залі, заохотила присутніх до налагодження дружніх стосунків між школами.

Президенти, які вже не перший рік очолюють учнівське самоврядування у своїх закладах: Лозинський Вадим (ЗОШ №3), Сусоля Артем (СШ №5), Принципал Ігор (гімназія імені Т.Г Шевченка), Зосим Юлія (ЗОШ №9 імені Івана Андрійовича Зубковського) – познайомили з особливостями роботи парламентів, з цікавими проектами, започаткованими ними.

Шумейко Арсен, президент ЗОШ №1 імені Панаса Мирного, поділився враженнями від участі в роботі Школи громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання "Агенти змін", яка працювала 13-17 жовтня на базі Міжнародного Центру дитячої наукової творчості (Пуща-Водиця). Він розповів про цікаві та продуктивні тренінги, сесії, лекції, майстер-класи, які змусили інакше подивитися на себе, свої можливості й розвинули навички комунікації. Також Єгор змусив замислитися, з якими глобальними сучасними проблемами стикається населення як нашої країни, так і всього світу, та запевнив, що вчитися жити у дорослому світі та творити майбутнє потрібно починати з дитинства.

Тож, як настанова, у кінці розмови прозвучали слова Сера Кена Робінсона: «У нас є лише наша планета. Нам більше немає, куди їхати. Проте, якщо ми  правильно використовуватимемо свій творчий потенціал, нам і не треба буде нікуди їхати. Якщо ми піклуватимемося про планету й один про одного, ми матимемо все необхідне тут». Маємо надію, що такі зустрічі юних лідерів спонукатимуть дітей бути ще більш активними в громадському житті й уже сьогодні будувати щасливе «завтра» для себе та прийдешніх поколінь.

І.В. Шевченко,

методист методичного кабінету відділу освіти

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net