Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
2021-10-29

Миргородський міський голова Сергій Соломаха долучився в онлайн-режимі до засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що сьогодні відбувся в Одесі за участі Глави держави. На зібранні було обговорено низку важливих тем. Перше питання стосувалося захворювання на COVID-19 та заходів протидії і лікування інфекції. Було проаналізовано показники по областях та громадах.  

За словами Сергія Соломахи, станом на 28 жовтня  по Миргородській міській територіальній  громаді  провакциновано  25 064 осіб, що складає 50,5%. Загальна кількість щеплиних у Миргороді  - 35 224 осіб, що складає 57,2% . З кожним днем кількість щеплень зростає. В середньому цей показник становить 500-600 осіб. Загальний відсоток щеплених значний, але недостатній, щоб повернутися до звичного життя та роботи в умовах карантинних  правил працювати Зі зміною кольору епідемічного зонування, будуть діяти нові обмеження. Тому не варто  не зволікати із вакцинацією, аби захиститися уже зараз. Щеплення не гарантує, що не захворієте, але у 98% щеплення врятує від тяжкого перебігу хвороби.

З погіршенням епідситуації діятимуть нові обмеження, тому всі мають бути готовими до  таких правил і виконувати  Постанови, які регламентують  роботу установ та закладів у різних зонах епідситуації. Міський голова наголосив, що по громаді ситуація стабільна, але розслаблятися не варто, адже кількість хворих зростає. Єдиний шлях подолати недугу – виробити колективний імунітет і вакцинуватися.

Також на Конгресі йшлося про стан проходження опалювального сезону 2021-2022 років та комплексний розвиток Одеського регіону.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]