Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Запрошуємо жителів Миргородської громади для участі в проекті «Таємниці України для тебе»
2021-06-03

В Україні стартував міжнародний культурно-соціальний проєкт "Таємниці України для тебе", метою якого є залучення громад до створення єдиної бази видів народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), зібрання рецептів автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), популяризація історичних, природних та культурних об’єктів з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл/міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам’ятки).

                Зібрана інформація буде впорядкованою в унікальних книгах, виготовлених у давній «черпаний» спосіб і подарованих в Національну бібліотеку України ім.. Вернадського, Національну  бібліотеку Ватикану, Королівську бібліотеку Великої Британії, Олександрівську бібліотеку, бібліотеку  Конгресу США. Друковані примірники будуть презентованими в усіх обласних центрах України, передані в обласні бібліотеки, загальноосвітні школи, дипломатичні місії та українській діаспорі за кордоном.

                Зі зразків ремісничих витворів, моделей одягу, картин буде створена інтерактивна виставкова експозиція з подальшою презентацією в різних дипломатичних установах за кордоном. Під час пандемії корона вірусу в Україні активно розвинувся внутрішній туризм, який дав можливість більше дізнатися про чудові місця. В рамках проекту буде створено цікаві історико-культурні та гастрономічні маршрути регіонами України під назвою: «Зустрінемо, розкажемо, навчимо, пригостимо». Запрошуємо мешканців Миргородської громади для участі в проекті «Таємниці України для тебе».

Учасниками можуть бути дорослі та діти, майстри народного мистецтва, суб’єкти туристичної діяльності  всіх форм власності (музеїв, туристичних організацій), екскурсоводи, представники навчальних закладів та інші. Кількість робіт від одного учасника – необмежена, подавати заявку можна як одноосібно, так і колективно. Прийом заявок на участь в конкурсі з 12.04.2021 – 25.06.2021 р.р. Активні учасники та переможці зможуть отримати 150 цінних подарунків і грошових премій.

Контактна особа: Рабарська Ірина тел. +380987953751

Посилання на офіційний сайт: tainaua.blogspot.com

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
     
Змінено час засідання виконавчого комітету!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 24 липня 2024 року о 8:30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]