Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
За період Великодніх святкувань у Миргороді не зафіксовано порушень карантину
2020-04-21

Про це повідомив начальник сектору моніторингу Миргородського відділу поліції Віталій Додух. Поліцейські Миргорода несли службу в посиленому режимі, слідкували за правопорядком і дотриманням громадянами діючого режиму карантинних обмежень. За словами Віталія Додуха, порушень не зафіксовано. Він також розповів, що вночі 19 квітня на освяченні Великоднього хліба, зокрема на території Свято-Успенської церкви, були присутні близько 50 вірян. Освячення  пасок відбулося із дотриманням карантинних заходів.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net