Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
З Днем народження, Україно!
2022-08-24
Шановна громадо!
Щиро вітаю всіх з великим національним святом, Днем  Незалежності України! Ми святкуємо його в умовах жорстокої війни. Це нові виклики для нашої країни та кожного з нас.  Щодня ми платимо надвисоку ціну заради збереження Незалежності.  Щодня нам нестерпно болить через втрати.  Тисячі мужніх хлопців і дівчат стали на захист країни, героїчно віддаючи життя за нашу свободу. Пам'ятаймо про цих людей, підтримуймо їхні родини та робімо донати на Збройні Сили України для наближення спільної перемоги.
 І в найкращі, і в найскладніші моменти громадяни України залишаються оптимістами. Тож нехай почуття гордості за країну, міцніє  й об’єднує українське суспільство по всьому світі. А загальнонаціональна любов, береже нас як націю крізь століття. З Днем Незалежності, Україно! Хай жовтий та блакитний кольори нашого прапору стануть символом непереможності та свободи! Терпіння всім нам, миру і незламної віри у світле майбутнє  держави!
Слава Україні! 
Із повагою
міський голова Сергій СОЛОМАХА
ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]