Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
З 20 по 27 квітня – Європейський тиждень імунізації
2016-04-21

В останній тиждень квітня проводиться Всесвітній тиждень імунізації. Його метою є поширення інформації про те, що завдяки вакцинації врятовано мільйони життів і це найбільш безпечний та ефективний метод боротьби з інфекційними захворюваннями.

Згідно з останньою інформацією, викладеною на сайті МОЗ, в Україну надійшла перша партія імунобіологічних препаратів. Вакцина КПК (проти кору, паротиту та краснухи) у кількості 277000 доз була закуплена ООН (ЮНІСЕФ) за прозорим механізмом міжнародних закупівель запровадженим МОЗ України. Наступна партія вакцин надійде до кінця 2016 року, вже укладені договори та розроблений графік надходжень вакцин проти дифтерії, кашлюку, правцю, туберкульозу, гепатиту В. Всі вакцини, закуплені ЮНІСЕФ, мають перекваліфікацію ВООЗ та понад 70 країн світу закуповують вакцини через ЮНІСЕФ, що дозволяє значно зекономити кошти та придбати якісні препарати.
  Також буде закуплена двохвалентна вакцина проти поліомієліту. Це хвороба, яка на початку ХХ століття була загрозою пандемії, завдяки вакцинації була майже повністю ліквідована. Але в Україні у 2015 році, після 19 років відсутності випадків поліомієліту, по причині тривалої відсутності імунологічних препаратів, виникла загроза розповсюдження поліомієліту. За допомогою міжнародних організацій була проведена турова імунізація дитячого населення для попередження розповсюдження поліомієліту.
  Поширена у ЗМІ інформація щодо зв'язку дитячої смерті та імунізації проти поліомієліту не відповідає дійсності. Перш ніж розглядати інформацію про вакцину в ЗМІ, переконайтесь в надійності джерела інформації та кваліфікації осіб, що висловлюють певну інформацію щодо вакцинації.
  Серед населення існують деякі хибні думки стосовно вакцинації. Більшість батьків, які відмовляються від вакцинації нарікають на те, що вакцини викликають важкі захворювання, але численні наукові дослідження, які проводяться протягом всієї історії вакцинації спростовують такий зв'язок. Наприклад: інформація про те, що вакцинація КПК призводить до аутизму не відповідає дійсності. Дослідження, проведені у центрі контролю та профілактики захворювань США медичного інституту Національної академії наук Великобританії, заперечують зв'язок між вакцинацією та аутизмом.
  Деякі батьки, а іноді й медичні працівники стверджують, що дітям з хронічними захворюваннями (бронхіальна астма, цукровий діабет та ін.) не можна робити щеплення. Але таким дітям можна і життєво необхідно робити вакцинацію, щоб захистити від інфекції, яка може бути для них смертельною. Більш того, такі діти потребують додаткових щеплень від інфекцій, що не входять до переліку обов'язкових щеплень (пневмококу, менінгококу, грипу, гепатиту А.)
  Вакцинацію необхідно починати у перші місяці життя дитини, дотримуючись календаря профілактичних щеплень, а не переносити на більш старший вік. Як раз на першому році життя дитячий організм вразливий і звичайна інфекція може викликати важкі ускладнення і навіть загибель дитини.
  Суть вакцинації полягає в створенні колективного імунітету, коли більше, ніж 95% населення вакциновано, що протидіє поширенню інфекції. Найбільше досягнення вакцинації це те, що ми не бачимо людей, які хворіють та вмирають від хвороб,які попереджені завдяки вакцинації.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Нагадуємо платникам про необхідність погашення податкового боргу

За інформацією податкової служби 5152 жителі громади станом на 1 січня 2025 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає 16,9 млн.грн. 

     
     
Оголошення

Потреба у працівниках на 20 січня 2025 року

 

     
     
Оголошення

До відома керівників, підприємств, установ і організацій!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста-партнери

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]