Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Визначено імена переможців і лауреатів конкурсу «Учитель року – 2020»
2019-11-25

20 листопада 2019 року у м.Миргород завершився перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».   За першість на міському рівні у номінаціях «Початкова освіта» та «Історія» змагалися вчителі п’яти закладів освіти міста.

Аби стати переможцями, 7 учасників конкурсу демонстрували свій досвід під час таких випробувань як «Тестування», «Урок», «Методичний практикум», «Проєкт», «Практична робота», «Методичний експромт».

Найвищі бали отримали яскраві та творчі особистості, які переконали членів журі, продемонструвавши свій високий професіоналізм та здатність реалізовувати найсміливіші новаторські ідеї.

Сьогодні оголошено нові імена талановитих педагогів, які віртуозно володіють своїм предметом, відкриті для нового та готові до змін, є рушійною силою новацій в освіті, провідниками ідеї Нової української школи.

У номінації «Початкова освіта» перемогла Мазіна Ксенія Вікторівна, вчитель початкових класів Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5. Вона посилено працює над вимогою нашого часу до вчителя – стати сучасним. Нинішні діти хочуть бачити саме креативних педагогів, які розуміють їх, а конкурс «Учитель року» – чудова платформа для їх розвитку.

Переможцем у номінації «Історія» стала Лоза Катерина Олександрівна, вчитель історії Миргородської гімназії імені Т. Г. Шевченка. Своє головне завдання як вчителя вбачає у формуванні в учнів таких компетентностей, що допоможуть їм бути успішними людьми поза стінами школи.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 22 лютого 2024 року

     
     
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Миргородський ліцей «Лінгвіст»  оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]