Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Всеукраїнський турнір з боксу на першість ДЮСШ м. Миргород
2019-11-21

Понад 130 юних боксерів з різних куточків України взяли участь у Всеукраїнському турнір з боксу на першість ДЮСШ м. Миргород. Протягом трьох днів, з п’ятниці по неділю, за перемогу у своїх вагових категоріях змагалися спортсмени із 10 міст Київської, Харківської, Кіровоградської, Луганської, Черкаської та Полтавської областей. Миргород на змаганнях представляли юні вихованці боксерських клубів «Арей», «Чемпіон» та «Антей».

Подібні турніри вже стали традиційними у нашому місті, а рівень їх проведення постійно зростає, в першу чергу, завдяки відданості свої справі головного ініціатора, секретаря та судді змагань – Володимира Олексієнка. Постійну фінансову та організаційну підтримку в проведенні змагань надає народний депутат України Олег Кулініч, відділ молоді і спорту Миргордської міської ради, Миргородська дитячо-юнацька спортивна школа, ФОП "Сад Квілінського", ГО "Боксерський клуб "Арей", а також керівник боксерського клубу "Чемпіон" – Корнієнко Артем.

У відкритті заходу взяли участь перший заступник міського голови Сергій Швайка, директор ДЮСШ Вікторія Макушенко, помічник народного депутата Олега Кулініча – Вікторія Ємець. Головним суддею турніру був суддя міжнародної категорії Микола Каракулов. З побажаннями вдалих виступів, чесних поєдинків та заслужених перемог виступили гості турніру, які також подякували організаторам змагань та тренерам відділення боксу ДЮСШ за вкладену душу в організацію свята боксу та популяризацію цього виду спорту на Миргородщині.

Найбільше призових місць за результатами проведених поєдинків здобули спортсмени з Миргорода, Полтави та Дніпра, проте всі учасники отримали заохочувальні подарунки та мотивацію до розвитку своєї майстерності!

Завершився турнір незабутнім вечором професійного боксу, організованого за підтримки Eliseev Boxing, боксерського клубу "Арей", мережі фітнес-центрів Gym4fit та континентального чемпіона WBA Валентина Головка. Свою боксерську майстерність демонстрували спортсмени з України, Ізраїлю та Азербайджану. Не обійшлося без нокаутів, видовищних поєдинків та прикрих поразок, однак заповнений зал глядачів щиро підтримував кожного боксера, тож головні перемоги ще попереду!

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]