Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відзнаки до Дня Незалежності України
2022-08-23

Із нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України міський голова Сергій Соломаха зустрівся з військовими та волонтерами, щоб подякувати захисникам за внесок  кожного у Перемогу, за незламну віру у Перемогу, за любов до рідної землі, за патріотизм та вагому волонтерську допомогу Збройним Силам України і Територіальній обороні. Вручив відзнаки миргородцям, які відстоюють незалежність України на різних фронтах.

 До 31-ї річниці Незалежності України міський голова Сергій Соломаха вручив  нагрудні знаки "За заслуги перед містом" військовим та правоохоронцям. За високий патріотизм, особисту активність у волонтерському русі на підтримку ЗСУ під час російсько-української війни Почесні грамоти Миргородської міської ради отримали волонтери та благодійники, які підтримують наших захисників на передовій.

Сергій Соломаха подякував військовим і цивільним за самовідданість, за внесок кожного у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України. Привітав з державними святами та побажав  усім витримки і згуртованості на шляху до Перемоги!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]