Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відкриття фестивалю "Соловейко України 2017"
2017-03-23

У Миргороді відкрили сьомий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України». 60 вокалістів та колективів з усіх куточків України та з-за кордону  співають у Миргороді. 22 березня відбулося урочисте відкриття фестивального дійства на сцені курорту "Миргород". Дитячий пісенний телефестиваль «Соловейко України» проходить за підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна», Миргородської міської ради, ПрАТ "Миргородкурорт" та благодійних фондів.

Майстер-класи від дитячого журі-переможців минулорічних фестивалів, заслужених артистів України, спільні концерти з місцевими колективами та спілкування з ровесниками - передбачає фестивальна програма. Та найголовніше завдання фестивалю - популяризація самобутньої культури та менталітету українців, національних меншин та української діаспори за кордоном, наголошує народний  артист України, голова журі фестивалю Мар'ян Гаденко.

Переможці фестивалю окрім дипломів, нагород, стипендій кожен рік отримують унікальну можливість продемонструвати свої таланти світові, представляючи Україну на культурно-мистецьких заходах високого рівню за кордоном.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]