Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відбулося планове засідання виконавчого комітету
2023-11-14

14 листопада міський голова Сергій Соломаха провів планове засідання виконавчого комітету. Ухвалені рішення стосувалися роботи відділу "Служба у справах дітей", відділу підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу, управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю, Територіального центру соціального обслуговування, інших напрямків діяльності структурних підрозділів та роботи виконавчого комітету в умовах повітряної тривоги.

Також на засіданні було заслухано інформацію про стан ефективності використання комунального майна громади, про інвентаризацію дозволів на розміщення бігбордів у  Миргороді та про стан роботи закладів культури за 9 місяців 2023 року. 

За підсумками засідання міський голова доручив активізувати роботу по упорядкуванню розміщення рекламних засобів на території міста та оплати за їх користування.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]