Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відбулася "гаряча" телефонна лінія з питань соціального захисту населення
2021-03-04

3 березня відбулася "гаряча" телефонна лінія з питань соціального захисту населення. З запитаннями щодо роз'яснень у цій сфері законодавства звернулися 4 громадян. Основні питання звернень стосувалися консультацій про субсидії та їх перерахунок. Також було порушено питання щодо збільшення пенсійних виплат та соціальної допомоги ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС. На всі озвучені питання  начальник управління соціального захисту населення Людмила Ільяшенко та керуюча справами виконавчого комітету Антоніна Нікітченко надали детальні роз'яснення та підказали, куди треба звернутися за отриманням додаткових консультацій. 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net