Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Весняне прибирання у Вовнянці
2021-04-23

Жителі с.Вовнянка, а саме мешканці шістнадцятиквартирного будинку, провели традиційне весняне прибирання території, прилеглої до свого будинку по вул. Миру,10а.  До суспільно-корисної праці долучилось чимало охочих. Незважаючи на прохолодну погоду, з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, розібравши необхідний інвентар, мешканці заходились впорядковувати територію. Роботи було зроблено дуже багато: зібрали сміття, прибрали торішнє листя, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від гілок, попідмітали доріжки, провели санітарну чистку насаджень.

22 квітня  відзначається День Землі, який розпочав початок сучасного екологічного руху в 1970 році. От і мешканці нашого села в цей день продовжили прибирання у нашому маленькому селі,  приєднавшись до мільйонів людей до впорядкування нашої планети. Великим гуртом було побілено стовбури каштанової алеї вздовж дороги до кладовища, позбирали обламані гілки.

Також побілили дерева в центрі села, біля будинку культури та колишньої сільської ради, впорядкували автобусну зупинку. Всі роботи виконувались з дотриманням карантинних обмежень. Було проведено благоустрій території біля пам’ятника загиблим односельчанам у роки війни.         

Хочеться висловити особливу подяку директору СФГ «Берегиня» Козаченко Л.В. за надання спонсорської допомоги у вигляді вапна для побілки та голові вуличного комітету вулиці Коцюбинського Усику Г.А. за підвіз води на власному тракторі.

Дякуємо також усім небайдужим мешканцям, які взяли участь у суботнику та привели у належний стан територію нашого села. Попрацювали із завзяттям і результат того вартий. Чистота довкілля залежить саме від кожного з нас!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]