Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Увага! Активізувалися шахраї та виявлені провокації!
2022-02-23

Чим складніша ситуація в країні, тим більше людей, які хочуть нажитися на проблемах та бідах пересічних українців. 23 лютого невідомі особи від імені міського голови Сергія Соломахи телефонували громадянам та пропонували вирішити різні питання за певні кошти, вказуючи рахунки для переказу грошей. Міський голова офіційно заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності.

Міський голова звернувся до правоохоронних органів перевірити інформацію по даній ситуації та провести роз'яснювальну роботу серед населення. Також виявлені факти проведення різного опитування на території громади невстановленими особами. Вкотре звертаємося до громадян бути уважними!

Якщо ви побачили підозрілу особу, отримали незрозумілий телефонний дзвінок чи повідомлення, негайно звертайтеся у поліцію за телефоном 102.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net