Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Успішний змагальний сезон миргородських каратистів
2023-06-02

Дуже вдало завершили змагальний сезон 2023 р. вихованці СК Кіокушин БуДо карате «Миргородська Фортеця». Вже другий рік йде війна в Країні і наш обов'язок готувати майбутнє покоління воїнів, яке буде боронить і відбудовувати Батьківщину після перемоги.

26 березня в м. Камʼянське проходив відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з Кіокушинкай карате в розділі куміте. Миргородський клуб представляли 5 каратистів і всі стали призерами. Наступним випробуванням на міць і силу став відкритий Чемпіонат Сумської області в м. Ромни, де наш клуб посів перше командне місце. Заключним етапом цього сезону став Чемпіонат України 2023 р. в Ужгороді. Більше 400 каратистів із 13 регіонів України змагалися в мужності та силі. 8 миргородських каратистів під керівництвом тренера Ігоря Івка стали не просто учасниками, а всі потрапили в фінал! Отже ми маємо такі місця в своїх категоріях: Лазоренко Олександр - два 1 місця в куміте і ката та кубок за кращу техніку. Зайцев Данило - 1 місце в ката 2 місце в кумітє, Гринченко Анастасія - 1 місце куміте, 2 місце в ката, Апончук Олександра 1 місце в куміте. Другі місця посіли в куміте: Великий Костянтин, Ярмоленко Ярослав, Дробина Дарина і Зайцев Владислав! На майбутнє в планах тренувальний табір і підготовка до нового змагального сезону! Вітаємо наших Земляків з перемогами бажаємо міцного здоровʼя нових перемог і не зупинятись на досягнутому.