Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Урочисте зібрання до Дня місцевого самоврядування
2015-12-07

У залі засідань міської ради відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування. На свято запросили ветеранів та службовців відділів і управлінь міської ради, депутатів, членів виконавчого комітету, керівників рад мікрорайонів, голів товариств співвласників багатоповерхових будинків та вуличних і будинкових комітетів.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Сергій Соломаха. Він коротко підсумував роботу органів місцевого самоврядування та окреслив плани на перспективу. Секретар міської ради Наталія Гирка повідомила, що почесною відзнакою - Подякою Прем’єр-міністра України нагороджено міського голову Сергія Соломаху. Подяку Сергієві Соломасі вручив у Верховній Раді Віце - прем'єр – міністр України Геннадій Зубко на урочистій зустрічі з представниками всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.

Продовжилися урочисті збори у залі засідань нагородженням кращих представників миргородської громади. Почесну відзнаку "За особистий вклад у розвиток міста" отримав депутат Миргородської міської ради чотирьох скликань, голова ради мікрорайону "Почапці" Григорій Семененко.

Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації за плідну працю на благо територіальної громади міста, підтримку учасників АТО, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено директора Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Миргородської міської ради Кір'яна Володимира.

Почесними Грамотами та Подяками Миргородської міської ради відзначено також керівників управлінь та відділів, службовців, голів правлінь ОСББ,вуличних та будинкових комітетів  та колективи структурних підрозділів міської ради.

По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт, який дали самодіяльні артисти Миргорода.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]