Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У полі зору громадськості – надання послуг населенню із газопостачання
2018-11-05

Із чого складається тариф на газопостачання та хто контролює якість газу? Відповіді на ці та інші питання члени Громадської ради нарешті змогли отримати від представника газового господарства Миргородського району газопостачання ПАТ "Полтавагаз", що нарешті взяв участь у роботі громадського зібрання, 1 листопада.

На засіданнях Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради неодноразово порушували питання щодо надання послуг населенню із газопостачання та якості цього палива, фіксування показників лічильників, передачі показників та їх звірки. Однак через те, що представники підприємства не приходили на засідання, питання з порядку денного не було знято, а наболілі теми не втратили актуальності. Першого листопада під час роботи Громадської ради це питання вкотре було внесено до розгляду та запрошено представника газового господарства. На питання громадян відповідав головний інженер підприємства Сергій Копилець.  Він розповів про діяльність Миргородського району газопостачання ПАТ "Полтавагаз" у сфері надання послуг населенню із газопостачання. А щодо візитів контролерів до помешкань споживачів та правомірності фотофіксації  показників лічильників, пояснив – як мінімум раз на шість місяців контролери мають право це робити. Також було обговорено роботу "особистих" кабінетів споживачів на веб-сайті підприємства. Останні нарікали на їхню не функціональність. Також було порушено питання щодо укладання договорів між надавачем послуг та споживачем. На частину питань головний інженер дав відповідь, а роз'яснення на інші порекомендував прочитати на офіційному сайті організації. Він  також зазначив, тарифи на транспортування магістральними та розподільними газопроводами встановлюються Постановами НКРЕКП.  А з 1 листопада 2018 року по 30 квітня 2019 року ціна газу як товару для побутового споживача становить 8,54892 грн за куб.м  з ПДВ. Відповідь про складові тарифу на газ інженер підприємства пообіцяв надати активістам у письмовій формі до чергового засідання.

                                                                                                                            

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]