Щорічно у третю суботу квітня в Україні - День навколишнього середовища. З нагоди Дня довкілля у Миргородській міській територіальній громаді відбулися весняні толоки, до яких активно долучилися жителі громади, працівники підприємств, установ, організацій, закладів культури та освіти. Прибирали на різних локаціях, щоб охопити якомога більшу територію.
Працівники виконавчого комітету навели лад на узбіччях об'їзної дороги зі сторони Великих Сорочинців. Було очищено територію від пластикових пляшок, бляшанок, паперових ящиків, кульків та іншого непотребу, яким були захаращені краї дороги.
Колектив Управління освіти, молоді та спорту працював біля річки Хорол. З водойми "наловили" також чимало відходів. Сміття на набережній біля центрального мосту позбирали сміття працівники Центру надання адміністративних послуг. Тепер територія паркової зони та береги річки Хорол стала набагато привабливішою.
Колектив управління соціального захисту населення Миргородської міської ради також долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та прибрали ділянку берегу річки. Завдяки згуртованості та небайдужості узбережжя стало чистішим.
А працівники фінансового управління навели лад у сквері Вічної Слави.
Загалом під час весняної толоки було виконано низку робіт з благоустрою та прибирання:
-очищено узбіччя під’їзних доріг до міста від сміття;
-впорядковано парки, сквери та місця загального відпочинку;
-здійснено благоустрій на меморіальних об'єктах громади;
-розчищено береги річки Хорол;
-закладено нові квітники, алеї;
-пофарбовано огорожі на перехресті міських вулиць.
Погода сприяла, настрій був бойовий, а результат — приємний для очей і душі. Маленькі справи творять великі зміни!
День довкілля є важливою нагодою для кожного з нас проявити свідому громадянську позицію, продемонструвати небайдужість до стану навколишнього природного середовища, а також висловити повагу та любов до рідної землі.
Долучитися до дня довкілля просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Проте, приділяти увагу санітарному стану потрібно впродовж року.
Пам’ятаймо: це наша земля, і саме ми несемо відповідальність за її чистоту, благоустрій і збереження для майбутніх поколінь.