Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді відкрили рентгенодіагностичний кабінет
2017-01-04

Після тривалої перерви та капітального ремонту на першому поверсі поліклінічного відділення для дорослих відкрили  рентгенодіагностичний кабінет та встановили там сучасне обладнання. За словами головного лікаря комунального закладу ЦПМСД Лілії Павленко,  флюорограф українського виробника  і може робити знімки різних частин тіла. Цифровий  комплекс обладнано відповідною апаратурою, яка роздруковує знімки на кольоровому принтері. Усе комплексне обладнання коштує більше 2 млн. грн.Гроші на необхідну медтехніку зібрали  аграрії району.

Хліборобам краю подякував голова ОДА Валерій Головко, перерізаючи символічну стрічку на відкритті рентгенодіагностичного кабінету.

Якщо ми говоримо про майбутній госпітальний центр Миргорода, то це обладнання – в край важливе, тому що до цього центру будуть приїжджати і хворі з інших районів. Хочу подякувати всім, аграріям, які долучилися до волонтерської діяльності, які виділили гроші на придбання цього обладнання. Це справжній патріотизм. Це саме той приклад, коли співпрацюють влада і депутати, концентрують свої зусилля, фінансові ресурси для того, щоб мешканці отримали якісну медичну допомогу, - сказав Валерій Головко.

Як повідомив заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Юрій Курилко, у перспективі у Миргороді буде створено Центр госпітального округу. Наразі спеціальна комісія уточнює перелік комплексних заходів, необхідних для створення у Миргороді такого Центру.

За словами голови Миргородської РДА Юрія Коваленка, для поліпшення якості надання медичних послуг у 2016 році у Миргородській ЦРЛ відремонтували кардіологічне та хірургічне відділення з операційними блоками. У поточному році ремонти продовжать у всіх медичних закладах. Зокрема, заплановано ремонт четвертого поверху дитячого відділення та примайльного відділення. З міського бюджету на ремонт пологового відділення виділили 1,5 млн.грн. Як зауважив міський голова Сергій Соломаха, на ремонт та переоснащення лікарнях закладів Миргорода залучатимуть кошти з різних джерел, у тому числі і від міжнародних донорів.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]