Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді створюють "Єдиний центр комунального сервісу"
2021-03-12

Мешканці Миргородської громади скоро отримають можливість здійснити звірку показників, отримати акти звірки та сплатити за комунальні послуги за принципом "єдиного вікна", яке буде створено на базі КП "Миргородводоканал". Рішенням шостої сесії депутати підтримали ініціативу щодо створення "Єдиного центру комунального сервісу". Основним завданням якого буде обслуговування споживачів комунальних послуг підприємств Миргородської міської ради: «Миргородводоканал", "Миргородтеплоенерго", "Спецкомунтранс", "Миргородська управляюча компанія" в одному місці. Для зручності обслуговування абонентів буде створена єдина база споживачів послуг та відкрито 7 пунктів абонентського обслуговування на території громади. 

За словами керівника КП "Миргородводоканал" Олега Говорухи, сервісний центр передбачає багатопрофільні напрямки, що дасть змогу оптимізувати абонслужби міських комунальних підприємств без суттєвих скорочень працівників.

Міський голова Сергій Соломаха коментує, що створення сервісного центру - потрібне, разом з тим, це тимчасове явище, бо все з часом змінюється і надалі буде розширюватися перелік цифрових послуг. Але міський голова наполягає на тому, що  робота сервісного центру має бути відпрацьована і налагоджений чіткий механізм обслуговування споживачів комунальних послуг.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]