Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді СБУ провела антитерористичні навчання (відео)
2018-08-04

Планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання, які тривали у Миргороді з 1-го по 3-є серпня, проводила Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України вПолтавській області.

До навчань залучались співробітники СБУ, Національної гвардії, спецпідрозділи ГУНП в Полтавській області, вибухотехніки,Миргородський відділ поліції, Державна служба з надзвичайних ситуацій та представники органів місцевої влади і самоврядування.
  За легендою навчань диверсійна група мала здійснити у Миргороді теракти в місцях масового скупчення людей та поблизу території військової частини.
  З коментарів Віктора Даценка, помічника начальника УСБУ вПолтавській області з питань координації антитерористичної діяльності:
  - Силовики відпрацювали алгоритм спільних дій в умовах максимально наближених до реальних. На першому етапі навчань відпрацювали ліквідацію умовних вибухів, на завершальному - силами двох спецпідрозділів «Корд» та «Альфа» (ГУНП та УСБУ Полтавщини) було проведено штурмову операцію по знешкодженню «терористів».

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]