Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді розгулялися вандали
2016-06-13

Сьогодні, біля приміщень Миргородської міської ради, місцевої прокуратури та Миргородського відділу поліції представники громадськості міста зустрілись з керівниками установ щодо масової появи 12 червня провокативних малюнків на транспортних зупинках Миргорода.

З громадою спілкувався заступник начальника Миргородського відділу поліції, начальник слідчого відділу Олександр Колмик, який довів присутнім, що дані відомості вже внесені в Миргородському відділі поліції до Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події і проводиться перевірка. Про результати перевірки громадськість міста буде поінформовано додатково. Порушень публічного порядку під час мирного зібрання поліцейські не зафіксували.

 

За матеріалами Миргородського відділу поліції

ГУНП в Полтавській області

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

27 березня о 10:00 відбудеться чергова зустріч у межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу». Її проведуть в онлайн-форматі.

     
     
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК АТАКИ

Працівники Центру надання адміністративних послуг розпочинають прийом документів для оформлення матеріальної допомоги мешканцям, чиє майно постраждало від вчорашньої атаки

     
     
Оголошення!

До уваги суб'єктів господарювання!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]