Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді продовжили санітарно-протиепідемічні заходи по 30 грудня
2016-12-24

По 30 грудня у Миргороді продовжено санітарно-протиепідемічні заходи, спрямовані на запобігання виникнення і поширення грипу та ГРВІ. Відповідне  рішення прийняли члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як зазначили на засіданні, попри те, що  навчальний процес в освітніх закладах призупинено, рівень захворюваності серед школярів за поточний тиждень. На ГРВІ хворіють 21 %учнів.

Офіційно діагноз «грип» не встановлено жодному з хворих. Проте, за словами завідувача  Миргородського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» Миколи Олефіра, це не означає, що в місті не циркулює цей вірус. Відсутність такого діагнозу радше пов’язана зі складністю його виявлення і підтвердження. Та який би вірус не провокував поширення епідемії, схема протиепідемічних дій залишається  сталою. Керівникам підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності  рекомендовано дотримуватися всіх санітарно-гігієнічних вимог, які запроваджені комплексним  планом організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів.

Комісія дозволила адміністрації шкіл за бажанням батьків проводити новорічні ранки, але з дотриманням  відповідних  санітарно-протиепідемічних заходів.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net