Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді презентували проєкт мінігрантового конкурсу «Сміливі»
2023-05-26

Підприємці, які хочуть розширити свій бізнес або ті, хто планує розпочати власну справу, мають можливість взяти участь в конкурсі мінігрантів, а переможці -  отримати грантові кошти  на обладнання для старту бізнесу, чи його масштабування (70 тис.грн). Про це повідомили 26 травня у Миргороді під час презентації проєкту мінігрантового конкурсу «Сміливі».

На презентації проєкту “Сміливі” заступник міського голови Наталія Молочко зазначила, що у нинішніх умовах економічна безпека громади напряму залежить від того, як у ній працює і розвивається бізнес: "Ми прекрасно розуміємо, що бізнесу сьогодні важко виживати і тому наш відділ підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу активно співпрацює з різними організаціями стосовно розширення можливостей для нашого бізнесу, участі в різних грантових проєктах. Ми фактично другий рік співпрацюємо з цим проектом. У нас у минулому році були два переможці".

На презентацію проєкту були запрошені іпереможці першої хвилі проєктів “Сміливі” та “Курс на Незалежність”. Вони поділилися успішним досвідом. Знана у Миргороді Марина Шляхта отримала проєктні кошти на розширення власної кондитерської справи. А лубенчанка Марина Петрик налагодила виробництво м’яких та корпусних меблів.

За словами фахівця з соціального партнерства Ігоря Чмихала, який презентував проєкт та розповів про умови участі в ньому, цей проєкт буде цікавим багатьом представникам місцевого бізнесу.

Учасниками другої хвилі грантової програми “Сміливі” можуть стати офіційно зареєстровані підприємці, внутрішньо переміщені особи, родини військовослужбовців, особи з незахищених груп населення, які ще не мають власної справи, але мають амбіції та бажання розвивати українське виробництво. А також ветерани-військовослужбовці, в яких є бізнес-ідея та готовність її реалізувати.

Заявки на участь у грантовій програмі необхідно подати до 18:00 11 червня, заповнивши анкету.

Отримати додаткові кошти на обладнання для старту бізнесу, чи його масштабування зможуть 45 переможців проєкту “Сміливі” із 8 областей України.

Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу Астарта-Київ. Партнерами з впровадження є благодійний фонд Дія. Бізнес. Полтава, “Повір у себе” та  благодійна організація “Світло надії”.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]