Підприємці, які хочуть розширити свій бізнес або ті, хто планує розпочати власну справу, мають можливість взяти участь в конкурсі мінігрантів, а переможці - отримати грантові кошти на обладнання для старту бізнесу, чи його масштабування (70 тис.грн). Про це повідомили 26 травня у Миргороді під час презентації проєкту мінігрантового конкурсу «Сміливі».
На презентації проєкту “Сміливі” заступник міського голови Наталія Молочко зазначила, що у нинішніх умовах економічна безпека громади напряму залежить від того, як у ній працює і розвивається бізнес: "Ми прекрасно розуміємо, що бізнесу сьогодні важко виживати і тому наш відділ підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу активно співпрацює з різними організаціями стосовно розширення можливостей для нашого бізнесу, участі в різних грантових проєктах. Ми фактично другий рік співпрацюємо з цим проектом. У нас у минулому році були два переможці".
На презентацію проєкту були запрошені іпереможці першої хвилі проєктів “Сміливі” та “Курс на Незалежність”. Вони поділилися успішним досвідом. Знана у Миргороді Марина Шляхта отримала проєктні кошти на розширення власної кондитерської справи. А лубенчанка Марина Петрик налагодила виробництво м’яких та корпусних меблів.
За словами фахівця з соціального партнерства Ігоря Чмихала, який презентував проєкт та розповів про умови участі в ньому, цей проєкт буде цікавим багатьом представникам місцевого бізнесу.
Учасниками другої хвилі грантової програми “Сміливі” можуть стати офіційно зареєстровані підприємці, внутрішньо переміщені особи, родини військовослужбовців, особи з незахищених груп населення, які ще не мають власної справи, але мають амбіції та бажання розвивати українське виробництво. А також ветерани-військовослужбовці, в яких є бізнес-ідея та готовність її реалізувати.
Заявки на участь у грантовій програмі необхідно подати до 18:00 11 червня, заповнивши анкету.
Отримати додаткові кошти на обладнання для старту бізнесу, чи його масштабування зможуть 45 переможців проєкту “Сміливі” із 8 областей України.
Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу Астарта-Київ. Партнерами з впровадження є благодійний фонд Дія. Бізнес. Полтава, “Повір у себе” та благодійна організація “Світло надії”.