Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Тиждень зустрічі зі школярами та тиждень позитивних емоцій!
2021-09-23

З метою виховання право свідомого дитячого середовища, профілактики правопорушень  серед неповнолітніх та недопущення вчинення злочинів щодо дітей, Миргородською окружною прокуратурою Полтавської області  проведено зустрічі зі школярами Миргорода. Багато вдалося розповісти за обмежений час! Учням цікаво почути про все: права дитини, дотримання правил поведінки, убезпечення себе від насильства як домашнього, так і в дитячому середовищі. 

А ще діти хотіли дізнатися, що то за професія «прокурор», які функції виконуються органами прокуратури, з чого складається робочий день, хто частіше потрапляє в поле зору: хлопчики чи дівчатка?

Зустрічі з дітьми – це просто шквал різних запитань, необхідність швидко орієнтуватися і дати не лише влучну коротку відповідь, а й правильними та зрозумілими словами. Необхідно бути почутим, достукатися до кожного, а ще відчути, для кого зустріч - просто «прикольно», а кому дійсно необхідно отримати відповідь на своє дуже важливе, особисте питання, яке часто задається завуальовано.

Вдячна дирекції, учням та вчителям  Миргородського ліцею №1 імені Панаса Мирного, Миргородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5 за запрошення та надану можливість донести дітям важливі та складні речі простими словами.

О. Орел,

 Прокурор  

Миргородської окружної прокуратури

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]