Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Туристично-музейний форум з нагоди Міжнародного дня музеїв
2024-05-17

У Полтавському музичному коледжі ім. М.В. Лисенка відбувся Туристично-музейний форум з нагоди Міжнародного дня музеїв, де обговорювали пріоритетність розвитку внутрішнього туризму в Україні, важливість особистого бренду громад у розвитку туризму. У заході взяли участь представники з громад Полтавщини – працівники музеїв, спеціалісти з розвитку туризму, екскурсоводи та власники зелених садиб.  

Нашу громаду представляли головний спеціаліст відділу розвитку бізнесу, торгівлі та туризму Уляна Максюта, Наталія Шаповалова – директор Миргородського літературно-меморіального музею Давида Ґурамішвілі та молодший науковий співробітник Миргородського краєзнавчого музею імені Опанаса Сластьона Ірина Балацька.

Цілі форуму – визначення пріоритетні напрямки розвитку туризму Полтавської області, представлення напрацювань та окреслення перспектив створення нових екскурсійних маршрутів, сприяння розробці експозицій та організації роботи музеїв під час воєнного стану.

Під час форуму також відбулося нагородження почесних працівників сфери туризму та музеїв. Серед них – колектив Миргородського літературно-меморіального музею Давида Ґурамішвілі, який був нагороджений Почесною грамотою від Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації за багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність та з нагоди 55-річчя створення музею 

Організаторами форуму є Департамент культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]