Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Третій український жіночий конгрес відбувся у Києві
2019-12-11

10-11 грудня у Києві проходив  Третій український жіночий конгрес. Подія об’єднала представників та представниць бізнесу, громадськості, влади та іноземних експертів для обговорення актуальних питань гендерної політики в Україні. В дискусіях взяли участь перші особи усіх гілок української влади, представники бізнесу та громадськості. Учасником від Миргорода була секретар міської ради Наталія Гирка.

Третій український жіночий конгрес - платформа для обговорення на високому рівні політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Протягом двох днів на 9 дискусійних платформах учасники обговорили такі важливі теми:
  -рівний доступ до політичної та економічної участі;
  -залучення жінок у сектор безпеки та миробудування;
  -боротьба з гендерно обумовленим насильством;
  -подолання стереотипів та посилення гендерної освіти і виховання.

Рівна участь жінок і чоловіків у розвитку міст – запорука економічного зростання, підвищення безпеки та успішності як для суспільства в цілому, так і для кожної людини. Проект #ПРОМІС , що у своїй діяльності активно підтримує розширення економічних можливостей жінок та їх представлення в органах влади, є постійним партнером Конгресу.

Подробиці Конгресу

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net