Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Тренінг для молоді
2023-11-06

У Миргороді відбувся тренінг для молоді. 4 листопада "Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування" спільно з КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради провели тренінг для представників Молодіжної ради при Миргородській міській раді з метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо функціонування дорадчого органу як невідʼємної частини громади.

Під час тренінгу представники Молодіжної ради мали змогу прокачати  навички ефективної комунікації, лідерства та розвитку особистості, обговорити актуальні проблеми своєї спільноти та дізнатися методи щодо їх вирішення.  Цей важливий аспект дозволив учасникам почути різноманітні погляди. Захід закінчився обговоренням актуальних проблем та плануванням майбутніх дій для змін у своїй громаді. 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]