Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Толока в парку імені "Димченка"
2021-04-26

Сьогодні 24 квітня, відбулася толока в рамках місячника благоустрою та озеленення, в районі авіамістечка в парку імені "Димченка." Даний парк займає значну територію, майже 1,5 га, в ньому знаходиться чимало насаджень, дерев та кущів. 

Сам парк слугує місцем відпочинку для багатьох мешканців району, дитячий майданчик наприклад, що знаходиться на його території вирішили прибрати першочергово, оскільки тут відпочиває велика кількість мам з дітками.

Потім взялися випилювати сухі гілки та кущі, які псували естетичний вигляд парку та  повигрібали  минулорічне листя. Також було прийняте рішення, щодо озеленення парку імені "Димченка", тому спільними зусиллями було посаджено близько 20 ти саджанців каштанів, з надією, що вони стануть окрасою даної території відпочинку. Безпосередньо хочеться висловити слова вдячності депутату Миргородської міської ради, Оксанченко Олександру Яковичу, за активну участь у прибиранні та організації військовослужбовців, які чудово справилися з поставленими задачами, і на совість все прибрали. Приємно здивувало те що офіцерська еліта льотчиків працювала на рівні зі своїми підлеглими, показуючи свою не байдужість до долі даного парку. За, що їм велика вдячність від імені міської ради, мене як інспектора сектору по роботі з органами самоорганізації населення 2-го округу, та сподіваюся від жителів авіамістечка.

Прикрим фактом залишилося те, що лише одна жителька вийшла на нашу толоку, всі інші мешканці району проігнорували даний захід, хоч і були проінформовані головами будинкових комітетів. На жаль така тенденція не поодинока, тому хотілося б звернутися до молоді, шановні, давайте не будемо байдужі до чистоти та благоустрою нашого міста, своїм прикладом показувати нашим дітям, як потрібно прибирати, садити дерева, утримувати парки, двори, майданчики в чистоті, яка буде милувати наше з вами око. Щиро сподіваюся, що наступного разу все буде по іншому і нарешті жителі долучаться до толок. Бажаю всім нам чистого міста, мирного неба, свідомих громадян та позитиву.

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]