Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Тематичні тижні у школах
2018-03-30

Тематичні тижні (декади) у школі — одна з цікавих масових форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Саме організації та проведенню таких тижнів був присвячений постійнодіючий семінар заступників директорів з виховної роботи, що пройшов 29 березня на базі ЗОШ №1 імені Панаса Мирного.

Говорили про різноманітну тематику тижнів, про те, як привернути увагу всіх у закладі до заходів, що відбуваються у рамках тижня, знайомилися з досвідом роботи у цьому напрямку Шинкаренко С.В., заступника директора з виховної роботи, та її команди креативних, небайдужих педагогів і учнів 1-ї школи.

Учасники семінару відвідали заходи, які проводяться в закладі під час таких тематичних тижнів: подивилися літературно-музичну композицію «Прийди, весно», підготовлену учнями під керівництвом А.О. Горбовцової, учителя української мови та літератури; побували на тренінговому занятті «Арт-терапія: метод «Мандала», яке провела В.М. Сидоренко, практичний психолог; стали учасниками інтерактиву від А. Шумейка та шкільного парламенту «Як розвивати креативність?»; дізналися про Великодні традиції європейських країн від учителів іноземної мови; навчилися декорувати великодні пряники на майстер-класі І.М. Мар’яненко.

А на завершення усі присутні мали можливість поринути в красиве театральне дійство, подивившись інсценізацію за романом у віршах «Маруся Чурай» Ліни Костенко (художній керівник Шинкаренко С.В.).    

Виховна робота, яка проводиться в ЗОШ №1 імені Панаса Мирного під час тематичних тижнів, базується на ідеї педагогіки життєтворчості та сприяє становленню і розвитку особистості школяра, створенню ситуації успіху та самореалізації дитини.

Учасники семінару зійшлися на думці, що цікаво й змістовно організовані заходи у межах тематичних тижнів обов’язково позитивно впливають на учасників заходів.

І.В. Шевченко, методист методичного кабінету відділу освіти

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]