Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Свято дитинства
2018-06-01

1 червня, в День захисту прав дітей, Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки Миргородської міської ради організував святковий захід для дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Цьогоріч 40 дітей завітали до кафе «Легенда». Фахівці центру підготували конкурсну програму, після чого  відбулося частування смаколиками.

На початку заходу усіх присутніх привітала зі святом секретар міської ради, голова комісії з захисту прав дитини Наталія Гирка. Вітаючи дітей та батьків зі святом Наталія Олексіївна зазначила, що  міська влада намагається підтримувати всі сім'ї, а найбільше ті, які цього потребують. Вона побажала дітям і батькам міцного здоров'я та щасливої долі під мирним небом.

Розважальну програму продовжили цікаві завдання та конкурси: діти і батьки грали у "Поле чудес" та мандрували країною "Казок". Після  святкового обіду всі учасники заходу отримали подарунки від відділу молоді і спорту.

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]